"Veľkonočné zajačiky"

08. apríl 2016Publikoval P. Kovács

Jar je spojená s prebúdzaním sa prírody, veľkonočnými sviatkami a utieraním prachu zo zazimovaných klenotov na štyroch kolesách. Povinný marcový výlet do Budapešti na podujatie AMTS, ktoré sa pravidelne usporadúva tesne pred Veľkou nocou, reflektuje na všetky spomenuté atribúty. Organizátorom skoro stále praje krásne počasie, svoje preleštené autá sem dovezie naozaj veľké množstvo tuning pozitívnych ľudí a na naše veľké šťastie sa tu po zhodení zimného kožúška ukážu v hojnom počte aj "zajačiky" :).

 

Pri prezeraní si fotografií v tomto prípade neriešte autá pri ktorých stoja, totiž v niektorých prípadoch by som to radšej ani nekomentoval... Tu je podstatné to, čo pózuje či už v roztrhaných tričkách, vysokých štekloch, super mini sukničkách alebo legínoch, ktorých napríklad jednu polovicu už možno dáky náruživý fanúšik dlhých nôh roztrhal... Tento rok sa to na výstavisku Hungexpo doslova hemžilo pózujúcimi beštiami, ale aj zlatými mladými študentkami, ktoré si prišli len tak solídne privyrobiť na výstavu...

 

Veľkú reportáž s bohatou fotogalériu - nie len dievčat, si budete môcť naštudovať vo vydaní 5-6 dvojmesačníka Power magazine.

 

foto: Boholy