Power Tuning party 2018

28.júl 2018, Shopping Palace, Bratislava

...stretnutie fanúšikov výnimočných automobilov

 

Ukrývate vo svojej garáži niečo zaujímavé a zriedkavé - niečo také, čo by si zaslúžilo pozornosť širšieho publika? Tak je tu čas a príležitosť ho vytiahnuťa doviesť ho na miesto, kde sa každoročne schádza komunita milovníkov jedinečných áut.

Ľudia, ktorých vášeň sa koncentruje na štyri kolesá a majitelia nových i starších, tiež športových, luxusných, či upravených automobilových skvostov sa stretnú 28.júla 2018 opäť na parkoviskách nákupného centra Shopping Palace v Bratislave, na Zlatých Pieskoch.

Podujatie  Power Tuning party bude hostiť štvorkolesové sny v hlavnom meste už po šiestykrát, s cieľom ukázať verejnosti poklady z celej republiky. Okrem totálne prekopaných show cars budú očakávané i zreštaurované youngtimery, superšporty, vzácne pouličné mašinky a samozrejme majestátne železá spoza veľkej mláky. Aby to nebolo len o exhibícii bez nádychu súťaženia, bude možnosť registrovania sa do boja o cenné trofeje v rámci seriálu Car Fans Cup 2018.  Navyše ako je tomu už dlhšie roky zvykom, tie budú opäť doplnené o kategórie vypísané redakciou Power magazine.

Uvidíte stovky fascinujúcich áut, moderované Show&Shine, súťaž Car limbo, exhibíciu amerických muscle cars, fotenie "cars&girls", Sexi car wash, populárny Bass Hairtrick a budú sa merať aj decibely výfukov...

Dôležitou informáciou pre verejnosť je fakt, že tento festival krásnych áut je bezplatný a ani registrácia do boja o trofeje nebude spoplatnená. "Brány" areálu vonkajších parkovacích plôch nákupného centra Shopping Palace sa otvárajú o 11.00, kde sa budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie.

Harmonogram:        
11.00: Otvorenie "brán" areálu zrazu - parkovisko Shopping Palace
12.00: Začiatok registrácie do súťaže Car Fans Cup
od 14.00: Moderované Show&Shine
od 14.00: Fotenie "cars & girls"
15.00: US Car & Hot Rod show
16.00: "Car Limbo" - súťaž o najnižšie auto zrazu
od 16.45: Hodnotenie áut (kategórie Power magazine)
17.30: Meranie dB výfukov
18.30: Sexi car wash
19.00: Súťaž o najkrajší zvuk auta
19.30: Baron Respect
20.00: Odovzdanie cien CFC + Power magazine