AMTS 2014

23. marec 2014Publikoval P. Kovács

Prestavané a vyladené tátoše strednej Európy sa už tradične prvý krát v roku predstavili v Budapešti na veľkolepej výstave Auto, Moto a Tuning Show - AMTS. Grandiózna prehliadka dvoj a štvorkolesových kreácií sa v roku 2014 konala v dňoch 21. až 23.marca a vystavovatelia i diváci si to nasmerovali do obvyklého dejiska výstavného areálu Hungexpo. Okrem expozícií automobilových a motocyklových značiek tu boli k videniu kompozície tuningových firiem, klubov a národných výberov, medzi ktorými opäť nechýbala ani slovenská výprava.

cars and girls

Pri vážnom DTM-kovom AMG C-Coupé stála aj vážna dáma...

Na tejto akcii samozrejme nemohol chýbať ani štáb Power magazínu a podobne ako tomu bolo i vlani, prvým našim výstupom je prehliadka dievčat, ktoré patrične okorenili jednotlivé expozície. Prinášame vám teda čerstvú fotogalériu najkrajších dievčat, ktoré sme v piatok zachytili v "práci".

cars and girls

Pred objektív sme si postavili aj tri z finalistiek Miss tuning show. Pekné to velkonočné kurence ;)

Samozrejme v prinášaní informácií o dianí z tohto úvodného podujatia tuningovej sezóny v strednej Európe budeme pokračovať, preto vás onedlho čaká druhý diel tu na webovej stránke okorenený krátkym videom a v májovom vydaní nášho dvojmesačníka obsiahla reportáž zameraná na tie najobdivuhodnejšie kúsky. Verte, že sa je na čo tešiť...

cars and girls

Dvojica žltého Yankee a štíhlej blondíny tiež nemala chybu.

cars and girls

Výber správneho outfitu je v prípade hostesiek veľmi dôležitý a netreba sa báť ani netradičných riešení. Rebelský štýl tejto brunetke perfektne pristál.

cars and girls

Aj jeden zo slovenských "JAP stuff", známych aj zo stránok Power magazínu bol skrášlený dievčinou.

cars and girls

Hop sa na strechu a úsmev...!

cars and girls

Veľa pekných báb bolo aj pri športových sériovkách jednotlivých značiek.

cars and girls

Aj keď sme milovníci štyroch kolies, pozreli sme si aj výstavu motocyklov a ako vidíte, bolo sa na čo pozerať...

foto: Boholy

garage racing