Grid Girl ako z veľkej knihy...

13. máj 2013Publikoval P. Kovács

Majkyho "šprintérsko-slalomársko-leštenkársko-audio" káru sme vlani fotili v sprievode mimoriadne atraktívnej modelky Katji, ktorá sa veru neunúvala a počas príjemne stráveného času v bansko-bystrickej dielni sa viackrát aj prestrojila. Vznikla tak hromada vydarených záberov v rôznom štýle. Druhá a to tá hlavná téma bola ale nemenná, vyšperkovaná Honda S2000 trpezlivo pózovala a zo všetkých strán vhodne dopĺňala sexi kompozíciu.

Honda S2000

Dnes už síce toto jedinečné vozidlo, zbierajúce cenné poháre predovšetkým v domácom seriáli Tuning Battle, vyzerá trošičku inak, v zásade nižšie uvedená konfigurácia dodnes platí a nedá sa jej vlastne vytknúť absolútne nič.

Za priloženú ruku k dielu je Majky vďačný firmám REDZONE, BOSS audio, Garage tuning, za priestor na fotenie 3D-GARI a samozrejme ako to už býva manželke za trpezlivosť. My aj touto ďakujeme krásnej Katje z agentúry Grid Girls, inak v civilnom živote učiteľke (kiež by sme my boli mali takéto učiteľky :) pozn.red.) za niekoľko hodinové, trpezlivé pózovanie.

Honda S2000 

Honda S2000

Motor: objem 1997cm³ , VTEC atmosférický, benzínoví 4-valec uložený vpredu uprostred, nerezové zvody, zákazkový výfukový systém, priame sanie, výkon 177KW/240PS pri 8300 ot/min, max.krútiaci moment 208Nm pri 7500 ot/min.

Pohon: Zadný so samosvorným diferenciálom, 6-stupňový manuál, spojkový set ACT s keramickou lamelou a odľahčeným hliníkovým zotrvačníkom Fidanza

Podvozok: KW variant3 staviteľný,lakované hliníkové disky EtaBeta 8x18“, pneu: 225/40 R18 a 245/35 R18 Goodyear F1

Karoséria: Farba základ, biela, Xyrallic 3 litre, 3 vrstvy laku, predný podnárazník, zadné krídlo 3D carbon, AP2 facelift

Interiér: Prečalúnenie komponentov do červeno bielej kombinácie kože, kompletná hi-fi zástavba BOSS audio

Honda S2000 

foto: Boholy

grid girls