MISS Tuning Kalendár 2014

09. november 2013Publikoval P. Kovács

Nemeckou výstavou Tuning World Bodensee každoročne vydávaný kalendár Miss Tuning sa tentokrát realizoval u našich južných susedov, za asistencie tohtoročnej víťazky Leonie Hagmeyer-Reyinger. V jednom z najznámejších cars&girls nástenných kalendárov Európy sa tak širokej verejnosti predstavia exkluzívne vozidlá maďarskej scény, zvečnené na precízne povyberaných miestach Budapešti a v jej okolíFotoshooting, ktorý sa zveril známemu modelingovému fotografovi sa konal koncom leta na dvanástich rôznych dejiskách. Max Seam predviedol za objektívom opäť svoju kreativitu a úlohu vyzdvihnúť okrem krásy áut a modelky aj čaro hlavného mesta Maďarska zvládol bezchybne. Dôvod, prečo padol výber práve na našich južných susedov, tkvie v skutočnosti, že partnerom nemeckého projektu je tuningový portál Carstyling.hu, ktorý spoločne s národnou inštitúciou na rozvoj turizmu participoval na zabezpečení zázemia celej tvorby jedinečných fotografií. Kalendár si záujemcovia budú môcť zakúpiť na budúcoročnom, jarnom AMTS show v Budapešti, v stánku dekorovanom samotnou aktérkou Leonie. Recipročný efekt spolupráce dvoch výstav, bude maďarský stánok na najväčšej európskej, tuningovej show Tuning World Bodensee 2014.

Datsun tuning 

Január: Prvý mesiac patrí polo závodnému náčiniu zakladateľa známej maďarskej TV-relácie TotalCar, Gábora Bazsóa.Datsun 360Z - prezývaný len ako "mravčiar" pózoval v profesionálnych kulisách filmového štúdia Korda Studió.

r34 skyline tuning cars&girls

Február: Scenéria vinohradov chýbať nemohla, preto sa štáb vybral do vinárskej oblasti Etyek spolu s Alexom Győrim a jeho R34-kou Skyline.

Mustang tuning budapest

Marec: Ford Mustang sa k slovu dostal v centre mesta, plnom zábavných podnikov, reštaurácií a obchodov. Tu sa predviedla aj štvornohá modelka Ada, patriaca jednému z organizátorov AMTS.

VW Beetle Sidney tuning 

Apríl: Štáb sa vo filmovej továrni, konkrétne na miestach, kde sa natáčal kinohit Hellboy 2, vybúril aj v prípade atraktívneho VW Beetle, patriaceho azda najznámejšiemu, nemeckému moderátorovi automobilových relácií, Sidneymu Hoffmannovi.

Skoda rapid sport cars & girls 

Máj: Obľúbenú tému fotografov - pomník povstania v roku 1956 si Max vybral ako prvú. Tam sa pred objektívom objavil jediný kus čerstvého konceptu Škoda Rapid Sport.

bike girl tuning 

Jún: Bývalé vojenské letisko v Tököli sa dnes využíva na rôzne motoristické podujatia, no ponúka vynikajúce pozadie aj pre fotenie. Tentokrát sa sem doviezol medzinárodne uznaný custom bike "Eastern Promises" z  dielne Radical Garage.

VW Golf tuning car girl 

Júl: Budapešť je aj mestom kúpeľov, tak sa nemohla vynechať prekrásna historická budova nesúca názov Széchényiho liečebné a termálne kúpele. Prvým autom, ktoré kedy vo vnútri areálu zaparkovalo bol Golf Dávida Oláha, zakladateľa VW Club Sopron.

rat rod hot rod 

August: Trošku pyrománie na letisku v Tököli, v pozadí so známym Rat Rodom, postaveným dielňou Krazy Kutters Speed Shop.

Beetle Lada tuning girls 

September: Sidney-ho chrobák spolu s bezchybnou Ladou Patkós "Devil Tuning" Balázsa vedúceho debrecínskej scény sa cvakli pri hrade Vajdahunyad.

VW Corrado tuning 

Október: V Parku železničiarskej histórie poskytol parník perfektný kontrast k vyleštenému VW Corrado, ktorého majiteľa pozná komunita len pod prezývkou "Corrie".

Datsun tuning girl 

November: Nemci si z plejády vybraných tátošov najviac obľúbili klasické, japonské železo a preto sa "Karottov" Datsun v kalendári objaví až dva krát.

Leonie miss tuning 

December: Leonie a nádherná panoráma Budapešti z okna Sky Bar-u, umiestnenom na najvyššom poschodí Expo Hotel.

zdroj: Carstyling.hu