"POWER girls"

17. apríl 2014Publikoval P. Kovács

Pravidelní návštevníci jarného bratislavského autosalónu a skalní čitatelia Power magazínu vedia, že sa od počiatkov existencie nášho časopisu zúčastňujeme tohto podujatia a prezentujeme náš titul v sprievode zaujímavých áut. Nebolo tomu teda inak ani v tomto roku a nájsť nás bolo možné v pavilóne A1, a to v spoločnej expozícii so Slovenskou šprintérskou asociáciou - promotérom slovenského šprintérskeho šampionátu. Na výstavnej ploche boli na radosť fanúšikov rýchlych a exotických áut k videniu tri mimoriadne zaujímavé kúsky zo sveta talianskych luxusných kár a dravých mašín, stavaných za jediným cieľom - pokoriť štvrťmíľu v čo najkratšom čase.

cars and girls 

V sýto červenej farbe zraky okoloidúcich pútala nefalšovaná, športová klasika Ferrari 355 Berlinetta F1 - vybavená navyše najmodernejším svietením Osram, ktorej protipólom bola temná dvojica dvoch čiernych drag-masakrov. Pozíciu na strede trojlístka si vydobila najnovšia kreácia bratislavskej dielne Matlovič racing - Škoda Fabia 4x4 2.0TFSi, efektne položená na podstavci dvoch závodných kolies, aby bolo pekne vidno jej prepracovaný pohon na všetky kolesá. Príbeh prestavby tejto kurióznej mašiny si prečítate už v nasledujúcom vydaní Power magazínu a jej debut na šprintérskej dráhe môžete zažiť 1.mája na Slovakia Ringu, na prvom tohtoročnom Power feste. Tretím exponátom bolo Chevy Camaro Z28, s totálne prepracovaným vidlicovým osemvalcom, s výkonom približne 700 koní! Silu demonštruje toto monštrum aj v stave pokoja vďaka poriadne nafúknutej kapote, drag balónom na zadných diskoch a objemnou nádobou N2O, umiestnenou za sedadlami.

cars and girls 

No a v neposlednom rade treba spomenúť dve krásne dámy, ktoré sa vo veľkom pričinili aj tohto roku k úspechu nášho stánku. Hostesky z agentúry Grid Girls nás doposiaľ nikdy nesklamali a aj tentokrát nám popri návale záujemcov, nehanbiac sa pred pohľadmi desiatok okoloidúcich, pekne zapózovali k zvečneniu vydarenej kompozície. Katka, Enikő, ďakujeme za spoluprácu! ;)

camaro girl

Fabia tuning girl

cars and girls ferrari

cars and girls ferrari

cars and girls ferrari

 

cars and girls ferrari

foto: Kovács