Ukáž svoj sen...

21. júl 2017Publikoval P. Kovács

Ukrývate vo svojej garáži niečo zaujímavé a zriedkavé - niečo také, čo by si zaslúžilo veru aj pozornosť áut milujúceho širšieho publika? Tak je tu čas a príležitosť ho vytiahnuť a doviesť ho na miesto, kde ich bude viac a kde sa budete môcť stretnúť s ľuďmi, ktorých vášeň sa taktiež koncentruje na štyri kolesá. Majitelia nových i starších, tiež športových, luxusných, či upravených automobilových skvostov sa stretnú 29.júla opäť na parkoviskách nákupného centra Shopping Palace v Bratislave, na Zlatých Pieskoch.

 

Podujatie  Power Tuning party bude hostiť štvorkolesové sny v hlavnom meste už po piatykrát, s cieľom ukázať verejnosti poklady z celej republiky. Okrem totálne prekopaných show cars budú očakávané i zreštaurované youngtimery, superšporty, vzácne pouličné mašinky a samozrejme majestátne železá spoza veľkej mláky. Aby to nebolo len o exhibícii bez nádychu súťaženia, bude možnosť registrovania sa do boja o cenné trofeje v rámci seriálu Car Fans Cup 2017. Navyše ako je tomu už dlhšie roky zvykom, tie budú opäť doplnené o kategórie vypísané redakciou časopisu Power magazine. Na "plachte" sa vystriedajú v moderovanom Show&Shine za asistencie fešných dievčat vybrané autá, merať sa budú decibely výfukov a na konci dňa sa po zotmení k slovu dostanú svetelné efekty zabudované do interiéru aj exteriéru vozidiel.

Perličkami bohatého programu bude exhibícia Mustang klubu a amerických muscle cars, súťaž "Car Limbo" o najnižšie auto - vyhodnotené v dvoch kategóriách, "Sexi car wash" a šarmantné hostesky vás obdaria aj časopisom Power magazín. Zvukovú kulisu mohutných náloží konských síl a extrémnych aparatúr v autách doplní na záver dňa svojim vystúpením na hlavnom pódiu dvojica Baron Respect & Fryci.

 

Dôležitou informáciou pre verejnosť je fakt, že tento festival krásnych áut je bezplatný a ani registrácia do boja o trofeje pre vyladené autá nebude spoplatnená. "Brány" areálu vonkajších parkovacích plôch nákupného centra Shopping Palace sa otvárajú o 11.00, kde sa budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie.

 

Harmonogram:          

11.00: otvorenie "brán" areálu zrazu - parkovisko Shopping Palace

12.00: začiatok registrácie do súťaže Car Fans Cup

od 14.00: moderované Show&Shine

15.00: US Car show - pred hlavným stage

16.00: "Car Limbo" - súťaž o najnižšie auto zrazu - pred hlavným stage

od 16.45: bodovanie tuningu (kategórie Power magazine)

17.30: meranie dB výfukov

18.30: Sexi car wash

19.30: Baron Respect - hlavný stage

20.00: Odovzdanie cien CFC + Power magazín - hlavný stage

Doplnkové kategórie Power magazínu:
Best muscle car, TOP US štýl, TOP luxury, Výber hostesiek, Najhlučnejší výfuk, Raritka zrazu, Best oldies

FACEBOOK udalosť: