POWER PARTY, 29.7.2023, výstavisko Agrokomplex Nitra

...pre tých, čo nemajú radi nudné autá

10.ročník show upravených, luxusných, zriedkavých, športových, pretekárskych áut - ako nových, tak aj starších. Príďte ukázať svoj 4-kolesový sen a zabojovať o trofeje redakcie POWERMAGAZINE.sk, zapojte sa do moderovaného predstavenia áut, do súťaže merania decibelov výfukov, ukážte silu vašej mašiny a spáľte gumy v „burnout pit“-e, zažiarte vo večernej „Flames & Bang show“ a na záver sa zabavte v rámci večernej after party autoholikov.

 

Výstava garážových klenotov bude spojená s prezentáciou šprintérskych áut, amerických raritiek z Garage 42 a so súťažou merania akustického tlaku, zaradenej do seriálu Bass Head Slovakia. Priestranstvá okolo hál budú patriť zrazu v koordinácii Car Meetings a Power party bude hostiť aj stretnutie fanúšikov nemeckých áut pod hlavičkou German Cars Meeting.

 

Účasť vystavovateľov v hale je podmienená záväznou registráciou, ktorá prebehne do 15.7. formou zaslania fotografie a stručného popisu auta s menom účastníka na emailovú adresu info@powermagazine.sk . Po schválení registrácie bude vystavovateľovi poskytnutý bezplatný vstup pre dve osoby, ktorý si prevezme po príchode na dejisko.

 

Viac info a harmonogram čoskoro...